Pedrini

Produkty firmy muszą być zaprojektowane, produkowane i sprzedawane tak by na każdym ich etapie zasadniczym celem było przyczynianie się do poprawy jakości życia.


Podążając za tą filozofia Pedrini w ciągu ostatnich lat zaprojektował i wyprodukował produkty do użytku w kuchni, dzięki swojej funkcjonalności i designie, stały się niezbędnym narzędzi...

Produkty firmy muszą być zaprojektowane, produkowane i sprzedawane tak by na każdym ich etapie zasadniczym celem było przyczynianie się do poprawy jakości życia.


Podążając za tą filozofia Pedrini w ciągu ostatnich lat zaprojektował i wyprodukował produkty do użytku w kuchni, dzięki swojej funkcjonalności i designie, stały się niezbędnym narzędziem dla milionów konsumentów we Włoszech i za granicą.

Stałe poszukiwanie innowacyjnych propozycji, rozpoczęło się w 1942 roku wraz z narodzinami spółki.


Dziś oferta firmy Pedrini jest niezwykle złożona, składa się z ponad 1300 wyrobów, podzielonych na osiemnaście linii produktów. Jest to jeden z najważniejszych sektorów we Włoszech i za granicą, dzięki obecności w ponad 80 krajach.

Więcej

Pedrini  

There are 6 products.

Pedrini Steel Moka Kawiarka na Indukcję W rozmiarach: 2, 4, 6 i 10 TZ. Opatentowany system do używania na kuchenkach indukcyjnych. Ergonomiczny uchwyt. Uszczelki silikonowe dopuszczone do kontaktu z żywnością. Stal nierdzewna 18/10 dopuszczona do kontaktu z żywnością. Zawór bezpieczeństwa. Opatentowany ekskluzywny projekt.

119,00 zł
0 Recenzja (e)

Pedrini Sei Moka Kawiarka Wyjątkowa i ekskluzywna kawiarka, która w wyrafinowany sposób wprowadzi Cię w świat parzenia kawy. Dla wszystkich, którzy dbają o siebie i chcą ze swojej chwili na kawę uczynić prawdziwą przyjemność. W rozmiarach: 1, 2, 3, 6, 9, 12 TZ.

96,00 zł
0 Recenzja (e)

Pedrini Aroma Summer Kawiarka Kawiarki Pedrini Aroma Color Summer to świadomy wybór dobrego smaku. Pokryte lakierem kawiarki są oryginalnym i stylowym pomysłem na odnowienie pasji do kawy. W rozmiarach: 1, 2, 3, 6 TZ. Powłoka zewnętrzna odporna na wysoką temperaturę Uszczelki silikonowe dopuszczone do kontaktu z żywnością Przetestowany zawór...

86,00 zł
0 Recenzja (e)

Pedrini Aroma Color Kawiarka Kawiarki Pedrini to świadomy wybór dobrego smaku. Pokryte lakierem kawiarki są oryginalnym i stylowym pomysłem na odnowienie pasji do kawy. W rozmiarach: 1, 2, 3, 6, 9, 12 TZ. Powłoka zewnętrzna odporna na wysoką temperaturę. Uszczelki silikonowe dopuszczone do kontaktu z żywnością. Przetestowany zawór bezpieczeństwa....

89,00 zł
0 Recenzja (e)

Pedrini Vintage Collection Kawiarka Powłoka zewnętrzna odporna na wysoką temperaturę. Uszczelki silikonowe dopuszczone do kontaktu z żywnością. Przetestowany zawór bezpieczeństwa. Ergonomiczny kształt. Opatentowany, ekskluzywny design.

0,00 zł
0 Recenzja (e)

Pedrini Ubijak: dostępny w rozmiarach: 1l, 0,5l

109,00 zł
0 Recenzja (e)
Showing 1 - 6 of 6 items