Wysokiej klasy sztućce – sklep SCAPOL

Nasz sklep online oferuje szeroki wybór wysokiej klasy sztućców, które zachwycają swoją prostotą i elegancją. Stanowią one starannie wykonane komplety, w skład których wchodzą łyżki, widelce, noże, łyżeczki do herbaty, a także wiele innych sztućców i akcesoriów niezbędnych zarówno do przyrządzania, jak i do ...

Wysokiej klasy sztućce – sklep SCAPOL

Nasz sklep online oferuje szeroki wybór wysokiej klasy sztućców, które zachwycają swoją prostotą i elegancją. Stanowią one starannie wykonane komplety, w skład których wchodzą łyżki, widelce, noże, łyżeczki do herbaty, a także wiele innych sztućców i akcesoriów niezbędnych zarówno do przyrządzania, jak i do serwowania posiłków. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo sztućce pochodzące z różnych włoskich kolekcji, między innymi takich jak Venezia, Boston, Bari, Corona, Laura, Oxford, Honda oraz Impero.

Szeroki wybór elementów zastawy stołowej

Komplety sztućców dostępne w sklepie online SCAPOL zostały wykonane z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej, co przekłada się na ich długie i wyjątkowo komfortowe użytkowanie. Oferta naszego sklepu ze sztućcami obejmuje zestawy składające się z kilkuczęściowych kompletów, które doskonale sprawdzą się jako elementy zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji stołowych. Wszystkie dostępne sztućce mogą stanowić idealny pomysł na prezent na ślub lub z jakiejkolwiek innej okazji.

Eleganckie sztućce wykonane z wysokiej jakości materiałów

Dostępne sztućce w sklepie online SCAPOL stanowią produkty doskonałej jakości, które wyróżnia nie tylko stylowy design, ale także wieloletnia trwałość i wytrzymałość. W asortymencie posiadamy komplety sztućców, które zostały wyprodukowane ze szlachetnej stali nierdzewnej, a także z takich materiałów, jak aluminium, miedź oraz srebro. Surowce te są odporne na działanie detergentów, nie pochłaniają zapachów i mogą być z powodzeniem czyszczone w zmywarce.
Jako profesjonalny sklep ze sztućcami, w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie wyselekcjonowane produkty, które zostały zainspirowane minimalistycznym współczesnym wzornictwem, a także ponadczasową klasyczną elegancją. Proponowane przez nas komplety sztućców urzekają nie tylko najwyższą precyzją wykonania, z dbałością o najmniejsze detale, ale także wyjątkową lekkością i subtelnością, dlatego pięknie komponują się praktycznie z każdą stołową zastawą. Stanowią esencję dobrego stylu, a delikatne żłobienia i ornamenty nadają im wyjątkowego charakteru.
Sztućce, które znajdą Państwo w naszym sklepie online, posiadają różne oznaczenia, np. 18/10, 18/8 czy 18/c. Symbole literowe oznaczają przewagę stopu chromu, natomiast w pozostałych przypadkach świadczą o obecności niklu. Największą klarownością oraz odpornością na korozję wyróżnia się stal o oznaczeniu 18/10. Komplet sztućców posiadający takie oznaczenie charakteryzuje się mniejszą przewodnością cieplną. Z kolei symbol 18/c świadczy o mniejszej podatności na korozję, ale wyższej przewodności cieplnej.

Więcej

Sztućce 

There are 26 products.
na stronie

3V Venosta Boston Sztućce Cechy linii Boston: Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm i 2.5mm. Polerowane przez szczotkowanie.Na specjalną prośbę klienta: Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm. Stal nierdzewna 18/C o grubości 2mm.Polerowane przez obróbkę wibrościerną. Nóż kuty.Możliwośc personalizacji.

19,92 zł
0 Recenzja (e)

3V Venosta Firenze Cechy sztućców Firenze: Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2.5mm oraz 4mm. Polerowane przez szczotkowanie: Nóż kuty.

32,76 zł
0 Recenzja (e)

SG Posaterie Oxford Cechy sztućców Oxford: Stal nierdzewna 18/C. Profil: Złoty i srebrny. Wykończenie: błyszczące. Grubość: 3 mm, 2.5 mm I 1.8 mm.

10,44 zł
0 Recenzja (e)

3V Venosta Inglese Cechy linii Inglese: Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2,5 mm. Polerowana przez szczotkowanie. Na specjalną prośbę klienta: Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm. Stal nierdzewna18/C o grubości 2mm. Polerowanie przez obróbkę wibrościerną. Nóż kuty.

19,92 zł
0 Recenzja (e)

SG Posaterie Bari Cechy sztućców Bari: Stal nierdzewna 18/C. Doskonały stosunek jakości do ceny.

8,16 zł
0 Recenzja (e)

SG Posaterie Cristal Cechy sztućców Cristal:Stal nierdzewna 18/C. Profil : Złoty i srebrny Grubość: 2.5 mm, 1.8 mm oraz 1.5 mm.

8,16 zł
0 Recenzja (e)

3V Venosta Corona Cechy szstućców Corona: Stal nierdzewna 18/C o grubości 2mm i 2,5mm. Polerowane przez szczotkowanie. Na specjalną prośbę klienta: Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm. Polerowane przez obróbke wibrościerną. Możliwośc presonalizacji.

10,56 zł
0 Recenzja (e)

3V Venosta Impero Cechy sztóćców Impero:Stal nierdzewna 18/C o grubości 2mm. Polerowane przez szczotkowanie. Na specjalną prośbę klienta: Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm. Polerowane przez obróbkę wibrościerną.

10,56 zł
0 Recenzja (e)

SG Sciola Honda Cechy sztućców Honda: Stal nierdzewna 18/C. Wykończenie: błyszczące. Grubość: 1.8 mm I 1.5 mm.

8,16 zł
0 Recenzja (e)

SG Posaterie Hotel Cechy sztućców Hotel: Stal nierdzewna 18/C. Wykończenie: błyszczące. Grubość: 2,5 mm, 1.8 mm, I 1.5 mm.

24,12 zł
0 Recenzja (e)

SG Posaterie Venezia Cechy sztućców Venezia: Stal nierdzewna 18/C. Profil: złoty i srebrny. Wykończenia: błyszczące. Grubość: 2.5 mm, 1.8 mm oraz 1.5 mm.

24,12 zł
0 Recenzja (e)

SG Posaterie Laura Cechy sztućców Laura: Stal nierdzewna 18/C. Profil: Złoty i srebrny. Wykończenie: błyszczące. Grubość: 2.5 mm oraz 1.8 mm.

24,12 zł
0 Recenzja (e)
Showing 1 - 12 of 26 items