Firma 3V Venosta Armanno & f.lli produkuje sztućce kuchenne od ponad trzydziestu lat w Lumezzane w okolicy Brescii, oferując jakość i gwarancje „Made in Italy”.Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat firmy 3V VENOSTA w produkcji sztućców, zaowocowało wiedzą specjalistyczną oferowaną w mieście Lumezzane i daje jej rozpoznawalność jako światowego...

Firma 3V Venosta Armanno & f.lli produkuje sztućce kuchenne od ponad trzydziestu lat w Lumezzane w okolicy Brescii, oferując jakość i gwarancje „Made in Italy”.Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat firmy 3V VENOSTA w produkcji sztućców, zaowocowało wiedzą specjalistyczną oferowaną w mieście Lumezzane i daje jej rozpoznawalność jako światowego lidera w obróbce stali. Wysiłki firmy 3V VENOSTA są skoncentrowane na osiągnięciu jak największej jakości, dzięki czemu jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Elastyczność systemu produkcji tej firmy pozwala realizować wyrób sztućców, dostosowując go do wymagań każdego klienta. Praktyczność i design sztućców firmy Venosta czyni je poszukiwanymi przez Włochów każdego dnia. Firma wkłada całą swoją pasję w produkcję oraz wykonanie, co zapewnia elegancję każdemu nakryciu stołu.

W skład produkcji 3V VENOSTA wchodzą:
Sztućce ze stali nierdzewnej 18/10.
Sztućce ze stali nierdzewnej 18/C.
Absu (tworzywa amorficznego o dużej wytrzymałości) lub nylonu przy produkcji uchwytów.
Każdy etap procesu produkcyjnego odbywa się zgodnie z przepisami prawa dotyczącymi bezpieczeństwa i poszanowania środowiska naturalnego.
Na Twoim stole nigdy nie powinno zabraknąć tej jakości!

Więcej

3V Venosta 

There are 7 products.

3V Venosta Firenze Cechy sztućców Firenze: Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2.5mm oraz 4mm. Polerowane przez szczotkowanie: Nóż kuty.

32,76 zł
0 Recenzja (e)

3V Venosta Boston Sztućce Cechy linii Boston: Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm i 2.5mm. Polerowane przez szczotkowanie.Na specjalną prośbę klienta: Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm. Stal nierdzewna 18/C o grubości 2mm.Polerowane przez obróbkę wibrościerną. Nóż kuty.Możliwośc personalizacji.

19,92 zł
0 Recenzja (e)

3V Venosta Inglese Cechy linii Inglese: Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2,5 mm. Polerowana przez szczotkowanie. Na specjalną prośbę klienta: Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm. Stal nierdzewna18/C o grubości 2mm. Polerowanie przez obróbkę wibrościerną. Nóż kuty.

19,92 zł
0 Recenzja (e)

3V Venosta Punto Cechy sztućców Punto: Stal nierdzewna 18/C o grubości 1,5mm. Polerowane przez szczotkowanie. Na specjalną prośbę klienta: Stal nierdzewna 18/10. Polerowane przez obróbkę wibrościerną.

0,00 zł
0 Recenzja (e)

3V Venosta Lara Cechy sztućców Lara: Stal nierdzewna 18/C o grubości 1,5mm. Polerowane przez szczotkowanie. Na specjalną prośbę klienta: Stal nierdzewna 18/10. Polerowane przez obróbkę wibrościerną.

0,00 zł
0 Recenzja (e)

3V Venosta Corona Cechy szstućców Corona: Stal nierdzewna 18/C o grubości 2mm i 2,5mm. Polerowane przez szczotkowanie. Na specjalną prośbę klienta: Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm. Polerowane przez obróbke wibrościerną. Możliwośc presonalizacji.

10,56 zł
0 Recenzja (e)

3V Venosta Impero Cechy sztóćców Impero:Stal nierdzewna 18/C o grubości 2mm. Polerowane przez szczotkowanie. Na specjalną prośbę klienta: Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm. Polerowane przez obróbkę wibrościerną.

10,56 zł
0 Recenzja (e)
Showing 1 - 7 of 7 items